O nas

A N I A

Dusza towarzystwa i zapalona podróżniczka. Łącząc te dwie cechy, doskonale eksploruje kulturę i zwyczaje odwiedzanych przez nią krajów. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z racji zamiłowania do ludzi i ukończonych studiów podyplomowych aspiruje na przyszłego HR’owca. Podróżując odkrywa siebie i szuka inspiracji. Była chodziarka i pasjonatka biegania, która nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Zwolenniczka teorii „co masz zrobić dzisiaj, zrób natychmiast”. Chciałaby odwiedzić wszystkie kraje, najlepiej w tym samym czasie. Nie wyobraża sobie zimy bez nart i lata bez… w sumie za latem nie przepada choć twierdzi, że nie chciałaby żyć w kraju, gdzie nie ma czterech pór roku. Żyje po to by jeść, a nie odwrotnie. Priorytetową sprawą w każdym nowym miejscu jest lista lokalnych potraw do spróbowania, którą zawsze skrupulatnie przygotowuje. Pytana o jej ulubioną kuchnie, gubi się w zeznaniach. Najgorszemu wrogowi życzy choroby lokomocyjnej, którą sama posiada i która zawsze towarzyszy jej w podróży. Nieustannie uśmiechnięta, nawet gdy śpi.


 

A D R I A N

Człowiek z „bananem” na stale przyklejonym do twarzy, który wiekiem chwyta jeszcze lat 80-tych, ale nie zawsze daje to po sobie poznać. Zwolennik gór, miłośnik otwartych przestrzeni i niepowtarzalnych widoków. Dla dobrego „view” skory wejść w każdą „dziurę”. Najlepiej czuje sie tam gdzie nie ma tłumów, ale nie oznacza to, że unika dużych miast. Amator fotografii, zawsze szukający odpowiedniego ujęcia, esteta. Chciałby spróbować każdego sportu, związanego ze staniem na desce i właściwie lista ta powoli się zamyka. Rozsądny gadżeciarz i pasjonat nowych technologii, szczególnie tych ułatwiających życie. Skrupulatny w działaniach, oszczędny w słowach i logiczny na co dzień. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej w zakresie finansów, ale swojego wymarzonego zawodu jeszcze nie odkrył. Lubi planować i prowadzić różnego rodzaju statystyki. Majsterkowicz. W podróżach poszukuje niepowtarzalnych miejsc, przede wszystkim w górskich, pustynnych i morskich klimatach. Zadowolony z życia i wdzięczny za każde odwiedzone miejsce.


Odwiedzone przez nas miejsca:

Jeśli chodzi o Polskę to zaznaczyliśmy tylko najważniejsze miejsca, tak abyście mieli ogólny pogląd, że nosiło nas już prawie po całym kraju. Choć jeszcze wiele do zobaczenia.


Skontaktuj się z nami: